ČAPLJINA: Poraz Posušja u dramatičnoj završnici

Košarkaši Čapljine su na svom parketu ugostili Posušje te uzeli pobjedu nakon pravog trilera.

Domaći sastav bolje je otvorio susret, te su nakon prve četvrtine imali prednost od pet koševa, a na odmor odlaze s prednosti od 38:34.

Nastavak susreta u potpunosti je zatekao domaćine koje su “žuti” u trećoj četvrtini ostavili na samo deset postignutih koševa i u posljednji period utakmice ulaze s prednošću 48:51.

A onda tek ulazimo u pravu dramatičnu završnicu. Vodstvo je kao na klackalici skakalo s jedne na drugu stranu, a nakon pravog trilera, domaća momčad ipak uzima puni plijen 74:73.

Radak je upisao visokih 20 poena u pobjedi Čapljine, dok su s isto toliko poena Posušje predvodili Begić i Penava.

Posušje.net/Foto: arhiva