CROATIA SE UČVRSTILA NA VRHU: Zvonimir Begić “pogodio” u Unešiću

U zaostaloj utakmici 20. kola 3. Hrvatske nogometne lige jug NK Croatia iz Zmijavaca u Unešiću je pobijedila Zagoru rezultatom 0:2 te tako još više učvrstila prvo mjesto na ljestvici 3. HNL jug.

U prvih jedanaest ponovno su bila naša tri Posušanina. Zvonimir Begić je odigrao još jednu vrlo dobru utakmicu u kojoj je “načeo” domaćina u 46. minuti gdje nakon nakon solo prodora šalje loptu u protivničku mrežu pored nemoćnog vratara domaćih. Begiću je ovo četvrti gol sezone, koliko je skupio i Ante Dario Stipić koji je igrao do 87. minute. Svih 90. minuta odigrao je pouzdani Ante Serdarušić.

29792123_1750456868325889_4229545303222835796_n

U utakmicama 25. kola 2. HNL Dugopolje je izgubilo korak u borbi za vrh, osvojivši samo bod na svom terenu protiv Kustošije. Gosti su vodili 0:2, a na kraju je ostalo 2:2. Za domaćina cijeli susret odradio je Ivan Milićević.