INTER NA VRHU: Favorizirani Brotnjo potopljen na Mokrom Docu

Nogometašice NK Inter danas su u okviru 3. kola Druge ženske lige FBiH odigrale domaću utakmicu protiv ekipe ŽNK Brotnjo iz Čitluka te pobijedile rezultatom 3:0 (1:0).

Čitlučanke su u ovu utakmicu ušle kao favoritkinje, budući da su u prvenstvu slavile u prve dvije utakmice bez primljenog gola, a u pripremnim utakmicama s Interom ostvarile su sve tri pobjede. Ipak, danas su morale položiti oružje.

Odlična igra i borbenost mladih domaćih nogometašica dovela je Inter do zaslužene pobjede i vrijedna tri boda za nastavak sezone.

Matea Galić pokazala je danas zašto je jedna od najboljih igračica u ligi. Osim što oduševljava igrom u sredini terena postigla je dva fenomenalna zgoditka u 27. i 67. minuti. Čime je postala prvi strijelac lige s četiri gola.

Matea Galić – najbolji strijelac lige sa četiri gola u tri utakmice

Krasan pogodak, za potvrdu pobjede, s 30- tak metara nakon loše intervencije vratarke gostiju Barbarić postigla je Petra Martić u 74. minuti.

Ovom pobjedom Inter je preuzeo vrh te se sa šest bodova, zahvaljujući boljoj gol razlici, nalazi ispred današnjeg protivnika.

Sljedeća utakmica 4. kola Druge ženske lige FBiH, igra se sljedeći vikend gdje posuške nogometašce u goste idu ekipi ŽNK Željezničar iz Bosanske Krupe.