Kukić sačuvao mrežu u pobjedi Osijeka II protiv Varteksa

Nastavljamo pratiti nastupe naših Posušana koji su angažirani u nogometnim klubovima u BIH i inozemstvu. Prošli vikend nisu bili pucački raspoloženi, ali su gotovo svi ubilježili nastupe za svoje momčadi.

U 8. kolu PL BiH Široki Brijeg je izgubio na gostovanju od Sarajeva 0:2. Cijelu utakmicu odradio je Josip Barišić, dok Ivan Miličević nije nastupio.

Standardan u momačdi ruskog drugoligaša Orenburga, koji je u 14. kolu poražen u gostima, bio je Silvije Begić.

U 2. HNL Lučko je kod kuće izgubilo od Gorice rezultatom 0:2. Tomislav Barišić igrao je do 72. minute.

Nikola Leko je u remiju Čapljine na domaćem terenu protiv Bosne (1:1) proveo 82. minute u okviru 11. kola Prve lige FBiH.
Derbi 3. HNL – Jug igrali su Urania i Croatia Zmijavci. Utakmica je završila bez golova, a nastupe su ubilježili Ante Dario Stipić, Zvonimir Begić koji je izašao u 85. minuti te Ante Serdarušić od 53. minute. Za Zmaj je u pobjedi 3:1 nad Neretvancem susret odradio Paško Čuljak, dok je do 69. minute igrao Nikola Marić u porazu svoga Primorca (B) na gostovanju kod Zadra. U ovom kolu Luka Kukić je sačuvao svoju mrežu u pobjedi Osijeka II kod kuće protiv Varteksa od 2:0 u skupini Istok.