L. D. RADOVANJ POSUŠJE POBJEDNIK 5. LOVAČKOG MALONOGOMETNOG TURNIRA BUHOVO 2018.

U malom pitomom selu Buhovo završio je 5. Lovački malonogometni turnir,a superiorno ga je osvojila ekipa Radovanj Posušje.

Već u ranim satima sve je govorilo da će biti večer za pamćenje, lovaca je pristizalo sve vise i vise i u šatoru se tražio stol viška. Prelijepo druženje i ozračje kako i treba biti za veliku završnu večer. Iščekivalo se veliko finale.

U prvoj utakmici večeri između ekipa Milan Mikulić Bikan Vir i Studenci, lakše nego očekivano ekipa Studenci pobjedila je rezultatom 5:0. Već u ranim minutama za vodstvo Studenaca pogađa Lovro Dragičević, nakon par minita igre za 2:0 povisuje Luka Alilović, a Radoslav Luburić daje za 3:0 i Studenci imaju ogromnu prednost i s tim rezultatom se ide na odmor. U nastavku Milan MIkulić Bikan Vir probao da se vrati al Lovro Dragičević s 2 gola u 5 minuta rješava pitanje pobjednika i Studenci osvajaju 3. mjesto.

U revijalnoj utakmici večeri nastupili su domaćini “Gazele Juniori” i Škola nogometa Herceg Sport Široki Brijeg. Nakon početnog ispitivanja snaga i neizvjesnosti ipak do izražaja dolazi veća utreniranost dječaka iz škole malog nogometa Herceg Sport Široki Brijeg, koji na kraju slave rezultatom 6:2. U velikom finalu dosta lijepih poteza neizvjesnosti, borbenosti i taktičkih zamisli. U obrambenim zadaćama prednjačio je Ante Jukić iz Radovanj Posušje, koji je držao konce obrane u svojim nogama te je jedan od najzaslužnijih što njegov vrsni vratar nije išao po loptu u mrežu. Polovinom drugog poluvremena Ivan Žulj preciznim topovskim udarcem para mrežu Stjepana Miletića i Radovanj je u vodstvu od 1:0 koje uspjeva zadržati do kraja utakmice, unatoč žestokim napadima ekipe Orao Čerin koja nije uspjela obraniti titulu.