LIGA PRVAKA: Zvezda srušila Liverpool, Inter i Barca remizirali

Prvu pobjedu u Ligi prvaka upisali su nogometaši Crvene zvezde koji su pred ispunjenim stadionom u Beogradu svladali Liverpool. Na krilima Milana Pavkova slavili su s 2:0 te došli do četiri boda.

Dvoboj trenutno treće i četvrte momčadi u skupini A otišao je na stranu Club Bruggea koji je slavio u gostima kod Monaca. Belgijska momčad utakmicu je riješila već nakon 24 minute igre tijekom kojih je postigla tri pogotka, a prednost bez problema sačuvala do kraja.

Derbi skupine A odigran je na Wandi Metropolitano gdje je Atletico Madrid s 2:0 bio bolji od Borussije Dortmund, tako joj nanio prvi poraz ove sezone, a i uzvratio za visok poraz u prošlom kolu (4:0).

Barcelona je dominirala većim dijelom utakmice, ali nije uspjela doći do pobjede. Bila je vrlo blizu katalonska momčad, ali jedini udarac u okvir Intera donio je bod talijanskoj momčadi. Bez obzira na remi Barcelona čvrsto drži prvu poziciju s deset bodova, odmah u stopu prati ju večerašnji protivnik s tri boda manje.

Do treće pobjede u sezoni stigao je Porto koji je na domaćem terenu s 4:1 bio bolji od Lokomotiv Moskve i tako ju ostavio na dnu ljestvice bez bodova.

Bez poraza u Ligi prvaka i dalje je Schalke koji je nanio drugi poraz Galatasarayu. Pred domaćim navijačima stigao je do druge pobjede, a večeras je slavio rezultatom 2:0.

Baš kao i prije 14 dana, Napoli i PSG ponovno su odigrali neodlučeno. I dok je u Parizu bilo 2:2, sinoćnji je njihov dvoboj u Napulju završio 1:1 u 4. kolu Lige prvaka. Francuskom prvaku pripalo je prvo, a talijanskom doprvaku drugo poluvrijeme.