Luka Begić strijelac za Uraniu

Poprilično loš nogomet u toliko iščekivanom derbiju Širokoga Brijega i Zrinjskoga i na kraju utakmica biva završena s tih u nogometu najnepopularnijih 0:0. Josip Barišić je bio među najboljim pojedincima utakmice, a odigrao je svih 90. minuta.

U 30. kolu 2. ruske lige Orenburg je na domaćem terenu bio uvjerljiv protiv Tomska 3:0. Silvije Begić igrao je do 61. minute. Ovom pobjedom Orenburg se vodećem Jeniseju približio na samo bod zaostatka.

Nogometaši Čapljine proteklog su vikenda upisali važnu pobjedu u 19. kolu Prve lige FBiH. Bili su bolji od TOŠK-a rezultatom 2:0. Nikola Leko odigrao je cijeli susret, dok je Dominik Begić ušao u 78. minuti.

Po sunčanom vremenu u zapadnom dijelu grada Zagreba druga momčad Dinama gostovala je kod NK-a Lučko u sklopu 24. kola Druge HNL. Plavi su osvojili sva tri voda (0:1). Tomislav Barišić igrao je do 76. minute te zaradio žuti karton.

Hrvace-Croatia

Kompletirano je 22. kolo 3. HNL. Derbi se igrao u Hrvacama između istoimenog domaćina i Croatie. Utakmica je završila bez golova. Najbolji igrač susreta bio je Zvonimir Begić koji je odigrao cijeli susret kao i ostala dva Posušanina Ante Serdarušić i Ante Dario Stipić.

Urania nastavlja s odličnim igrama. Na domaćem terenu slavili su protiv Zmaja 3:0. U istom ritmu nastavio je Luka Begić koji je golom u 75. minuti potvrdio pobjedu domaćih.