NAŠI POD OBRUČIMA: Lončar dva koša u porazu Širokog, Ramljak tri u pobjedi Zrinjskog

Igokea je opravdala ulogu favorita i očekivano slavila gostujuću pobjedu protiv Širokoga 80:73 (20:22, 19:20, 19:11, 22:20) u utakmici 6. kola Lige za prvaka, samim time povećala svoje izglede u borbi za startnu jedinicu pred doigravanje, a Širokobriježane još više udaljila od Play-offa. U poraz domaćina Markus Lončar je za 14 minuta na parketu utkao dva koša, tri skoka i jednu asistenciju.

Košarkaši Zrinjskoga u prvih pet kola Lige za prvaka imali su tek jedan poraz, onaj u uvodnom nastupu kada su poraženi na gostovanju u Kaknju, međutim danas su uzvratili Kakanjcima i ostvarivši uvjerljivu domaću pobjedu 110:79 (33:34, 31:13, 19:19, 27:13) nad momcima trenera Josipa Pandže učvrstili čelnu poziciju. Marko Ramljak je odigrao nešto manje od osam minuta te postigao tri koša.