NAŠI POD OBRUČIMA: Marić, Begić i M. Ramljak nastavljaju s dobrim igrama

Andrea Marić bila je najkorisnija naša igračica prošli vikend. U dresu aktualnih slovenskih prvakinja, ekipe Cinkarne Celje, u utakmici protiv Grosbasketa i još jednoj domaćoj pobjedi (87:57) postigla je 16 koševa, 11 skokova i 1 asistenciju.

U utakmici za treće mjesto na Final fouru EEWBL-a Udominate Basket Ana-Marije Begić izgubio je od Dynama Moskve 62:76. Begić je za nešto više od 20 minuta provedenih na parketu bila jedna od boljih u svojim redovima s 15 koševa, 7 skokova i 1 asistencijom.

20180318_194654

Aktulani prvak Igokea u 1. kolu Lige za prvaka u Laktašima nadigrala je momčad Širokog uvjerljivim rezultatom 91:63. U blijedo izdanje momčadi s Pecare uklopio se i Markus Lončar s 2 koša, 3 skoka i 1 asistencijom.

Poraz na otvaranju Lige za prvaka doživio je i Zrinjski na gostovanju u Kaknju 81:76.

ivan ramljak cedevita

Kod Zrinjskog bolji od ostalih bili su Ramljak 20 poena i 8 skokova ,Sokolović sa 18 i 4 skoka , Brummitt 6 poena i 8 skokova . Marko Ramljak je bio najbolji u redovima “plemića”. Za 37 minuta na terenu ubacio je 20 koševa, skočio osam puta uz jednu asistenciju.

U prvoj utakmici polufinalne serije doigravanja ABA lige Cedevita je u Podgorici tijesno poražena 84:83. Skromnu minutažu imao je Ivan Ramljak. U 4 minute u igri bio je bez učinka.