NAŠI POD OBRUČIMA: U “akciji” bili braća Ramljak, Lončar, Marić i Begić

Na parket se vratio Ivan Ramljak u dresu Cedevite koja je u okviru 21. kola ABA lige u Skoplju pobijedila MZT 85:64 i tako upisala svoju 16. pobjedu u spomenutom natjecanju u tekućoj sezoni. Ramljak je utakmicu završio bez koša, uz po jedan skok, asistenciju i ukradenu loptu.

markus loncar 1

Objektivno dosta teže nego što krajni rezultat od 64:84 sugerira košarkaši Širokog slavili su gostujuću pobjedu nad mostarskim Studentom u utakmici 21. kola Lige 11 Prvenstva BiH. Ovom pobjedom su igrači Damira Vujanovića praktično osigurali Ligu 6 za prvaka. Markus Lončar je za 18 minuta na aprketu postigao 4 poena, 5 skokova i 2 asistencije.

marko ramljak zrinjski

Košarkaši Zrinjskog doživjeli su težak poraz u Sarajevu od Sparsa 95:77. Unatoč porazu, ”Plemići” su ostali na prvom mjestu. Marko Ramljak je za 16 minuta postigao tek 1 poen uz 2 skoka.

andrea maric cinkarna 5

Cinkarna Celje je u 3. kolu drugog dijela slovenskog košarkaškog prvenstva za žene slavila na gostovanju protiv Konjice 53:86. Naša Andrea Marić je za 30 minuta u igri postigla 16 poena, 14 skokova i 3 asistencije.

ana marija begic udominate

U Švedskoj do nove pobjede došao je Udominate Basket na gostovanju kod Visby Ladiesa (65:73). U nešto više od 22 minute na terenu Ana-Marija Begić postigla je 11 poena, 10 skokova i 3 asistencije.