Nikola Leko bilježi prve nastupe u Prvoj ligi Telekom Slovenije

U Prvoj nogometnoj ligi Telekom Slovenije proteklog vikenda odigrane su utakmice trećega kola.

NK Aluminij našega Nikole Leke na domaćem terenu je poražen od višegodišnjeg nogometnog prvaka Slovenije, ekipe NK Maribor rezultatom 5:2, te se nakon uvodne pobjede na svom terenu protiv NK Celje (2:1) i gostujuće pobjede u Drugom kolu protiv NK Triglav Kranj (3:1) nalazi na drugom mjestu.

U Prvom kolu Nikola nije nastupao zbog zakašnjele registracije, ali je zato svoj debi zabilježio u Kranju ušavši u igru od 61. minute pri rezultatu 1:1 te dao značajan doprinos u važnoj gostujućoj pobjedi svoje ekipe.

Pred prepunim gledalištem u srazu sa NK Mariborom Nikola u igru ulazi u 60. minuti pri rezultatu 3:0 za goste te pomaže svojoj ekipi (igrali sa 10 igrača) da ublaži poraz od mnogo jače ekipe.

Narednog vikenda NK Aluminij gostuje kod NK Domžala, ekipe koja je iz natjecanja u pretkolima Europske lige izbacila naš NK Široki Brijeg.

Nikoli i njegovom timu želimo puno sreće i uspjeha.