Nikola Vlašić srušio Real, Lyon izvukao bod protiv Šahtara, “nula” na Old Traffordu

CSKA je na domaćem terenu minimalno svladao madridski Real, a junak domaće momčadi bio je Nikola Vlašić koji je zabio za tri boda. Lyon je kod kuće zaostajao 2:0 protiv Šahtara, ali ipak je uspio doći do boda. Manchester United još je jednu utakmicu u nizu ostao bez pobjede, na domaćem terenu odigrao je bez pogodaka protiv Valencije.

Tri utakmice zaredom bez pobjede razlog su za zabrinutost Nike Kovača, a novi neuspjeh upisan je u drugom kolu grupne faze Lige prvaka gdje je Ajax odnosio bod iz Münchena. Roma je na krilima Edina Džeke stigla do velike i uvjerljive pobjede protiv Viktorije Plzen. Konačnih 5:0 dovoljno pokazuje koliko su Rimljani bolja momčad, a ne bi bilo nezasluženo i da su uvjerljivije slavili. Livajin AEK može žaliti za propuštenom prilikom protiv Benfice. Iako je gubio 2:0 nakon 15 minuta, mogao je i slaviti. Imao je igrača više cijelo drugo poluvrijeme, do 63. minute poravnao je na 2:2 i umjesto da napravi potpuni preokret brojčano moćniji, primio je gol i upisao poraz.

Nogometaši Juventusa na krilima odličnog Paula Dybale upisali su i drugu pobjede ove sezone u Ligi prvaka, večeras su s 3:0 bili bolji od Young Boysa. Slavlje je upisao i Manchester City koji se namučio kod Hoffenheima, ali ipak je uspio upisati tri boda.