NOGOMET: Posušani bez golova u svojim ligama

Peto kolo lige za prvaka na Pecaru je donijelo sraz između Širokog i Radnika iz Bijeljine. Odlična utakmica pred solidno popunjenim tribinama stadiona i dramatičan završetak obilježili su ovaj susret. Široki je napravio novikiks primivši gol za izjednačenje u 90. minuti (1:1). Josip Barišić je odigrao cijeli susret.

Orenburg je u 33. kolu 2. ruske lige odigrao susret bez golova protiv Shinika te nastavio mrtvu utrku za prvu ligu s Jenisejem koji je na prvom mjestu s isto bodova,a bod iza njih je na trećem Krila Sovjetov. Svih 90. minuta odradio je Silvije Begić.

Silvije Begić  još jednom na razini zadatka u obrani ruskog drugoligaša

Silvije Begić još jednom na razini zadatka u obrani ruskog drugoligaša

Čapljina je u Visokom u gostima kod Bosne odigrala 1:1. Nikola Leko je odigrao 92. minute.

U 27. kolu 2. HNL Lučko je na svom terenu bilo bolje od Hrvatskog Dragovoljca rezultatom 3:2. Svoj doprinos pobjedi dao je Tomislav Barišić koji je igrao sve do 82. minute. Ivan Milićević je bio standardan u momčadi Dugopolja koja je na svom stadionu izgubila od Hajduka II 1:3.

Dobar nastup Luke Begića u remiju sa Zadranima

U 24. kolu 3. Hrvatske nogometne lige jug Kamen je pobijedio Croatiu rezultatom 2:0. Cijeli susret odradio je Zvonimir Begić, Ante Dario Stipić igrao je do 61. minute, dok je Ante Serdarušić ušao u 79. minuti. Zmijavčani su i dalji prvi s pet bodova prednosti ispred Splita. Urania je remizirala kod kuće protiv Zadra (2:2), a Luka Begić igrao je do 79. minute ali ovaj put se nije upisao u strijelce.

U slavonskom derbiju između Osijeka II i Marsonije pobjedu je odnio domaćin 3:0. Luka Kukić je bio na vratima i sačuvao svoju mrežu nataknutom.