Posušje s Tomislavom neriješeno i bez golova

U okviru 4. kola Druge lige FBiH – Jug nogometaši Posušja odigrali su neriješeno protiv Tomislava. Rezultat je bio 0:0.

Posušje je susjede na Mokrom Docu dočekalo kao prva momčad prvenstvene ljestvice i nakon ovog kola željeli su ostati na tom mjestu.

Najveću šansu prvog poluvremena imao je Danijel Begić koji je izašao sam pred vratara gostiju, ali je uspio promašiti cijeli gol. Dvije minute kasnije Tomislav ima priliku povesti, ali gostujući napadač šutira preko gola. Do kraja poluvremena gostujuća ekipa imala je slobodan udarac na 16 metara kojeg nisu iskoristili.

Niti drugi dio utakmice nije obilovao prilikama. Većinom se igralo na sredini terena, a domaćin se bazirao na probijanje bokova i ubačaje sa strane od kojih nisu imali velike koristi, dok su gosti vrebali iz kontre i prekida, ali bezuspješno utakmica je završila bez golova.

Ostaje žal što nogometaši Posušja u posljednjih 20 minuta nisu iskoristili igrača više nakon što je isključen gostujući igrač zbog udaranja laktom Zvonimira Begića u glavu.

Raduje činjenica što je renovirani i novouređeni stadion, Mokri Dolac, posjetilo više od 1500 navijača, kako domaćih tako i gostujućih.

U sljedećem kolu Posušje igra protiv Gruda.