Posušje uvjerljivo protiv Bjelopoljca

Nogometaši HŠK Posušja upisali su svoju osmu pobjedu u deset odigranih kola, ovog puta na Mokrom Docu u okviru 10. kola Druge lige FBiH – Jug pao je novak u ligi FK Bjelopoljac iz Mostara.

Nakon prosipanja bodova u Podhumu, nogometaši Posušja pružili su odličnu igru i već na poluvremenu osigurali nova tri boda unatoč kišovitom i hladnom vremenu.

Već u prvoj minuti prednost domaćinu donio je Veselko Vištica. Gosti iz Mostara su tek izveli centar, ali brzom akcijom Posušje dolazi do velikih 2:0, a pogodio je danas raspoloženi Dominik Begić, koji je do kraja ubilježio još dvije asistencije.

Pobjednik je bio riješen u 34. minuti kada za 3-0 pogađa Krešimir Crnogorac, a pobjedu je potvrdio u 39. minuti Ivan Mandurić.

U drugom djelu nismo vidjeli lijep nogomet, jer je kiša neumorno padala, jedino vrijedi izdvojiti pogodak Brkana, koji je postavio konačni rezultat utakmice HŠK Posusje (4:1) FK Bjelopoljac.

Ovom pobjedom nogometaši Posušja ostali su vodeća momčad prvenstva sa 26 bodova, dva više od drugoplasiranog FK Klis.

U sljedećem kolu Posušje gostuje kod FK Turbina u Jablanici.