Prvi nastup Nikole Marića u 1. HNL

Nogometaši Sarajeva i po drugi put u tekućoj sezoni na svome Koševu bili su bolji od momčadi Širokoga Brijega, a kao i onaj prethodni tako je i ovaj današnji susret dvaju suparnika okončan pobjedom domaćina od 2:0. Josip Barišić je odigrao svih 90. minuta i zaradio žuti karton.

Još jedan Posušanin imao je svoj debi u 1. HNL. Naime, u porazu Cibalije, prošle srijede, od Hajduka (4:0) na Poljudu svoj prvi nastup za goste imao je Nikola Marić koji je u igru ušao u 81. minuti.

U 23. kolu Prve lige FBiH Čapljina je neočekivano i iznenađujuđe prosula nove bodove na domaćem terenu. Ovaj put bolji su bili gosti iz Bugojna 0:2. Nastupe su zabilježili Nikola Leko i Dominik Begić.

Mrtva utrka se nastavlja u 2. ruskoj ligi između Orenburga, Jeniseja i Krila Sovjeta. Četiri kola prije kraja momčadi su u jedan bod razlike. U 34. kolu tešku pobjedu punu preokreta ostvarili su “bijeli” kod kuće protiv Dinama od 4:3, iako su gubili 0:2 i 2:3 ali su u posljednim minutama uspjeli osvojiti sva tri boda. Silvije Begić je ponovno bio u prvih jedanaest i odigrao cijeli susret.

U 28. kolu Druge HNL Dugopolje je u gostima izgubilo od Varaždina 2:0. Ivan Miličević je bio u prvoj momčadi i igrao svih 90. minuta. Cijeli susret odigrao je i Tomislav Barišić za Lučko u gostujućem porazu od Kustošije 1:0.

Croatia iz Zmijavaca se nakon 26. kola 3. HNL približila osvajanju prvog mjesta i drugoj ligi. Oni su u Stobreču bili bolji od Primorca 0:2, dok su ostali pratitelji doživjeli poraze. Zvonimir Begić i Ante Sredarušić su odigrali svih 90. minuta, dok je Ante Dario Stipić ušao u 78. minuti. Luka Begić je igrao do 59. u porazu Uranije od Zagore 2:0. Osijek je u gostima bio bolji od Čepina 0:1, a među vratnicama je bio Luka Kukić.