REGIONALNA LIGA VETERANA: Posušanima i Rakićanima po tri nova boda

Odigrano je šesto kolo Regionalne nogometne lige veterana, u kojem je jedino NK Rakitno slavilo kao domaćin. U ostala tri susreta gosti su koći odnijeli plijen od sva tri boda.

Najprije su veterani HŠK Posušja u Imotskom na Gospinu docu deklasirali veoma dobru ekipu ( posebno u prvom poluvremenu), NK Imotskog, sa rezultatom 4-0, dok su Rakićani kao domaćin bili bolji od ekipe NK Mladost iz Prološca, koju su dobili rezultatom 6-1.

Što se tiče igre u Imotskom, Posušje je bilo puno bolje, i tijekom cijele utakmice dominiralo je terenom.
Prvo poluvrijeme domaćin je uspješno odolijevao napadima gostujuće momčadi tako da se na odmor otišlo rezultatom 0-0.

Odmah na početku drugog poluvremena gosti iz Posušja preko Hrvoja Ercega postižu prvi zgoditak a ne dugo zatim u listu-strijelaca upisuju se Mario Knezović i Iko Petric – da bi kraju šlag na dobru igru posušana stavio opet Hrvoje Erceg, svojim drugim zgoditkom na utakmici.

Veterani NK Rakitna bili su puno bolji od oslabljenih gostiju iz Prološca. U jednoj ležernoj utakmici postigli su šest zgoditaka dok su gosti postigli počasni jedan pogodak.