VETERANI: Posušje zasjelo na vrh ljestvice

U nastavku proljetnog dijela prvenstva, Regionalne lige Veterana, posuški nogometaši pobijedili su veterane NK Kamen iz Ivanbegovine rezultatom 2-1
Strijelci za HŠK Posušje bili su Tomislav Mihalj i Mario Knezović.

U jednoj veoma teškoj i uzbudljivoj igri gosti su prvi došli do vodstva iz jedne lijepo izgrađene kontra akcije. Potom je domaćin na početku drugog poluvremena preko Mihalja došao do poravnanja, da bi u samom finišu Knezović iz jedne teške i zapetljane situacije svojim pogotkom osigurao domaćinu sva tri boda.

Utakmica je igrana na lijepom i zeleno-travnatom posuškom „Mokrom docu“ gdje se okupio zavidan broj gledatelja koji su uživali u zanimljivoj igri prekaljenih bivših nogometnih zvijezda.

Ovom pobjedom posušani su zasjeli na prvo mjesto ljestvice „Regionalne nogometne lige veterana“ sa jednim bodom prednosti ispred NkKTomislava.