ZAPREŠIĆANI SLAVILI KOD ZAGREBA: Silvije Begić ponovno u startnoj postavi

Inter iz Zaprešića je u drugoj utakmici 11. kola Prve HNL s 3:2 slavio protiv Zagreba u Kranjčevićevoj.

Momčad Zagreba u 11. je kolo zakoračila kao posljednja na ljestvici bez upisane pobjede u dosadašnjem dijelu Prvenstva, kao i s četiri remija te šest pretrpljenih poraza, dok je Inter u goste u Kranjčevićevu stigao kao osmoplasirana momčad s dvije pobjede, pet neriješenih rezultata te tri pretrpljena poraza.

U prvom dijelu, u 38. minuti, gosti do vodstva 1:0 dolaze preko Ilije Nestorovskog da bi tri minute kasnije na domaćoj strani uzvratio Gabrijel Boban za 1:1.

Nastavak je donio nova dva gola Nestorovskog, u 67. i 76. minuti da bi Boban u 83. minuti smanjio zaostatak svoje momčadi na 2:3 te time postavio konačan rezultat susreta.

Svih 90 minuta za Inter odigrao je Silvije Begić, koji se nakon ozljede ustalio u prvih 11 kluba iz Zaprešića.