Zvonimir Begić donio bod prvaku iz Zmijavaca

Željezničar je i drugi put u četiri dana slavio na Pecari i preuzeo vrh tablice od Širokog Brijega. u okviru 17. kola PL BiH bili su bolji 1:2. Za domaćina svih 90. minuta je odradio Josip Barišić.

U 19. kolu 2. HNL Lučko je bilo na teškom gostovanju u Splitu kod Hajduka II ali su odigrali odličnu utakmicu te se u Zagreb vratili s punim plijenom (0:2). Tomislav Barišić je bio u prvoj ekipi te je odigrao cijeli susret.

Posljednje 15. kolo odigrano je u 3. HNL prije zimske stanke. Croatia iz Zmijavaca, usprkos remiju u Sinju kod Junaka (1:1), zadržala je prvo mjesto i pet bodova prednosti ispred prvih pratitelja. Strijelac za jesenske prvake bio je njihov “mozak” u sredini terena Zvonimir Begić koji je u 56. minuti susreta topovskim udarcem s oko 25 metra pogodio same rašlje domaćeg vratara. Poluvrijeme je odigrao Ante Serdarušić, dok je Ante Dario Stipić iz igre morao u 27. minuti zbog ozljede nakon sudara s Puljićem.