KONJIC: Posušje zabijalo, Igmanu bodovi!

Susreta 5. kola Premijer lige BiH između Igmana i Posušja, završio je pobjedom Igmana na domaćem terenu s rezultatom 2:1.

Nakon jednog kornera stvorila se gužva pred golom Posušja i tom prilikom, već u 11.minuti Krišto pogađa vlastitu mrežu.

I nakon vodstva domaćin je bio dominantiji, dok je Posušje propustilo stvorene šanse.

Pet minuta do kraja prvog poluvremena igra se vodila ravnopravno, pomalo bez ritma zbog vrućine u Konjicu.

Gotovo pred kraj prvog dijela, u 44.minuti Vrgoč pogađa svoju mrežu za vodstvo Igmana 2:0.

U drugom dijelu Posušje je krenulo po bod te u 56.minuti Maglica savladava golmana Igmana i smanjuje na 2:1.

Posušje je stvaralo pritisak na gol domaćina, imalo nekoliko odličnih prilika, ali krajnji rezultat ostaje 2:1 i Posušje odlazi doma bez bodova.