Bayern slavio kod PSG-a, Milan bolji od Tottenhama

U prvom susretu osmine finala nogometne Lige prvaka Bayern je u Parizu pobijedio PSG sa 1-0, dok je u drugom susretu večeri Milan na San Siru identičnim rezultatom slavio protiv Tottenhama.

Prije tri godine ovi su klubovi igrali u finalu u Lisabonu, a Bavarci su slavili sa 1-0 golom Kingsleyja Comana.

I ovoga puta Bayern je slavio identičnim rezultatom, a strijelac je ponovo bio Coman.

Bayern je 80 minuta dominirao, mogao i uvjerljivije kazniti PSG, ali na koncu Bavarci mogu biti sretni što u završnici susreta domaćin nije izjednačio.

U drugom susretu večeri Milan je identičnim rezultatom porazio Tottenham. Pogodak odluke zabio je Brahim Diaz u sedmoj minuti.

U srijedu Club Brugge dočekuje Benficu, a Chelsea gostuje kod Borussije Dortmund.

Idućeg tjedna su na rasporedu preostale četiri utakmice prve runde osmine finala.

U utorak, 21. veljače igrat će Liverpool – Real Madrid, te Eintracht Frankfurt – Napoli, a dan kasnije RB Leipzig – Manchester City te Inter – Porto.

Uzvratni susreti su 7. i 8. ožujka, te 14. i 15. ožujka.