ĆORIĆ: Momcima i publici skidam kapu!

U prvoj utakmici četvrtfinala nogometnog kupa Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje su na Mokrom Docu dočekali Slogu Doboj te su slavili rezultatom 3:2 i tako stekli prednost uoči uzvrata u Doboju koji je na rasporedu 13. ožujka.

Komentar na utakmicu dao je glavni trener Denis Ćorić:

“Čestitao bih i jednoj i drugoj ekipi na ovoj ljepotici od utakmice sa ukupno pet golova. Upravo zbog toga i gledatelji dolaze na tribine. Nije bez razloga Sloga peta momčad prvenstva, koja ima dobre rezultate i igru što je i danas pokazala. I na tome im čestitam. Što se tiče današnje utakmice moram svojim momcima skinuti kapu. U nedjelju smo imali jednu strašnu, iscrpljujuću utakmicu u Tuzli, što se vidjelo danas u prvom poluvremenu, gdje pojedini igrači nisu bili energetski na potrebnom nivou. Nismo bili pravi, Sloga nas je kaznila. Na poluvremenu smo napravili neke rotacije. Ti igrači su vukli ostale dečke i na kraju smo uspjeli pobijediti. I to kako… Strašnim golom dečka koji odlično radi. Nije ništa gotovo, tek je prva utakmica. Trebamo se spremiti za nedjelju i utakmicu protiv Veleža. Potrebna nam je regeneracija. Posebno bih pohvalio posušku publiku koja nas je drugi dio gurala prema naprijed.”.

Uzvrat je u Doboju za 14 dana, a već u nedjelju na Mokri Dolac dolazi Velež.