Kutjevo odnijelo pobjedu s Mokrog Doca

Nogometaši HŠK Posušje doživjeli su drugi poraz u trećoj pripremnoj utakmici od NK Kutjeva 2:3.

Gosti su poveli 2:0, ponajprije zahvaljujući greškama domaćih igrača. Posušje se brzo moglo vratiti u igru, ali jedanaesterac nije iskoristio Glavina. Ipak do kraja poluvremena Hrvoje Čujić na asistenciju Glavine smanjuje rezultat na 1:2.

U drugom dijelu bili su otežani uvjeti za igru zbog jake ķiše, što manje smeta domaćinu koji preuzima inicijativu na terenu te još jednom preko Čuića dolazi do poravnanja (2:2).

Unatoč puno boljoj igri u drugom poluvremenu, danas je zakazala realizacija u napadu jer je domaćin imao nekoliko izvrsnih prilika za gol. A kazna je došla deset minuta prije kraja kada gosti iz Kutjeva pkgađaju za konačnih 2:3.

Bila je to prijateljska utakmica u kojoj su gosti bili spretniji u realizaciji. Igračima Posušja preostaje tjedan dana da se pripreme za nadolazeće prvenstvo koje otvaraju s gostovanjem u Grudama.