Liverpool svladao Atletico u Madridu, City uvjerljiv u Belgiji

Nogometaši Liverpoola pobijedili su Atletico Madrid u susretu 3. kola Lige prvaka na gostovanju u Madridu 3:2 (2:2).

Salah je doveo goste u vodstvo u 8. minuti, a Keita je zabio za 2:0 pet minuta kasnije. Griezmann zatim zabija dva gola (20, 34) za izjednačenje, a početkom drugog dijela dobiva crveni karton.

Salah iz kaznenog udarca u 76. minuti postavlja konačnih 3:2.

Nogometaši Manchester Cityja porazili su na gostovanju Club Brugge sa 5-1 u prvom susretu trećeg kola A skupine Lige prvaka, dok je u dvoboju iz C skupine Sporting u Lisabonu porazio Bešiktaš sa 4-1.

PARIS SAINT-GERMAIN je nakon preokreta došao do teške pobjede nad RB Leipzigom (3:2) u 3. kolu skupine A Lige prvaka.

Ključne uloge u trijumfu Parižana odigrali su Messi i Mbappe. Francuz je načeo goste, a kasnije i asistirao Messiju, koji je s dva gola spasio svoju momčad i donio tri boda.

Real je upisao uvjerljivu pobjedu nad Shakhtarom (5:0) u gostima i stigao do svoje druge pobjede u ovoj sezoni Lige prvaka.