Meljakuša i Gradac izborili međusobno polufinale

U prvoj sinoćnjoj utakmici četvrtfinala između Meljakuše i Rastovače polje slavili su momci sa Meljakuše. Rastovača polje je dominirala, ali vratar Meljakuše Grgo Bešlić je bio na visini zadatka i obranio nekoliko čistih šansi. Pred kraj prvog poluvremena Meljakuša iz kontre preko Slavena Srebrovića dolazi u vodstvo, s tim rezultatom se odlazi na predah.

turnir mz 1

U drugo poluvrijeme ponovo Rastovača polje ulazi odlučnije i nakon jedne presječene lopte vratara Bašića koji izvrsno pronalazi Vladimira Čuturu na drugoj stativi dolazi do poravnanja rezultata. Pred kraj utakmice nova drama, nakon prekršaja Bakule na Dariju Penavi dolazi do isključenja od 2 minute. Igrači Rastovača polja uspijevaju se obraniti sa igračem manje i dovesti utakmicu do šesteraca. U prvoj seriji šesteraca za Rastovaču polje ne pogađa lno Čutura, dok je Dario Penava siguran i dovodi Meljakušu u prednost. Druga serija donosi novi promašaj za Rastovaču izvođača Tea Bešlića, koji promašuje cijeli gol, te tako omogućuje Tomi Čamberu da odvede Meljakušu u polufinale, a on to i čini preciznim udarcem za veliko slavlje igrača i navijača Meljakuše.

turnir mz 2

U drugoj utakmici sastale su se ekipe Gradca i Durmišuše. U veoma opreznoj utakmici s obje strane, Gradac je ipak dominirao, bez pravih šansi sa nekoliko pokušaja iz daljine koje je sigurni vratar Baćak lakoćom ukrotio. Ipak pred kraj prvog poluvremena Dado Begić preciznim udarcem sa nekih 10-ak metara pogađa za vodstvo Graca.

turnir mz 4

S tim rezultatom se odlazi na predah.

U drugom dijelu Durmišuša preuzima puno vise rizika u igri, ali taj rizik ih košta, te vrlo brzo postaju opterećeni s 5 akumuliranih prekršaja. Nakon toga izvode golmana i uvode dodatnog igrača. Međutim ni taj rizik se nije isplatio, zadnji igrač Durmišuše Ivan Petric gubi loptu, a Dominik Begić je posprema u mrežu za 2-0. Na kraju se igra Durmišuše potpuno raspala i Gradac preko Vese Begića postiže i treći pogodak za konačnih 3-0.