NOGOMET: Posušje poraženo u Travniku, Inter slavio u Sarajevu

Nogometaši HŠK Posušje doživjeli su prvi ovosezonski poraz u okviru 3. kola Prve lige FBiH.

Na stadionu Pirota s minimalnih 1:0 bolji su bili domaćini NK Travnik. Jedini strijelac bio je N. Vujica na isteku prvog poluvremena u 43. minuti.

NK Zvijezda Gradacac – NK GOŠK Gabela 1:0

Danas su prvenstvo počele nogometašice ŽNK Inter. U prvom kolu Prve ženske nogometne lige FBiH – Jug gostovale su u Sarajevu kod ekipe ŠF Respekt.

Nakon početnog vodstva gostiju golom Ive Čuture, domaćini preokreću rezultat da bi se na odmor otišlo nerješeno golom Senjak.

U drugi dio utakmice nogometašice Intera ulaze odlučnije. Iva Čutura s još jednim, Petra Marić i uz hat-trick Ana-Marije Ćesić, za samo osam minuta, dolaze do prvih ovosezonskih bodova.

U sljedećem kolu na Mokrom docu im predstoji susjedski derbi protiv NK Široki Brijeg.