Nova pobjeda nogometaša: Ne znaju za poraz na Mokrom docu punih godinu dana

U pretposljednjem 14. kolu Druge lige FBiH – Jug prije zimske stanke nogometaši Posušja su na Mokrom Docu savladali Slogu iz Uskoplja 4:1.

Utakmica se igrala u vrlo lošim uvjetima po kišnom i hladnom vremenu, ali unatoč tome malobrojni gledatelji mogli su vidjeti soldinu predstavu naših nogometaša.

Gosti su se držali do pretkraj poluvremena kada su u samo nekoliko minuta kapitulirali. Precizni za domaćina bili su Jure Glavina i Dario Stipić. U drugom dijelu gol je postigao Kreo Crnogorac, a pobjedu je potvrdio Stipić svojim drugom golom na utakmici. Posušje je danas primilo prvi pogodak na svom stadionu ove sezone nakon nešto više od 700 minuta igre.

Dodajmo da “plavo-bijeli” punih godinu dana ne znaju za poraz na domaćem terenu. Posljednji klub koji je slavio na „zelenom dragulju“ upravo je bila Sloga iz Uskoplja 29. 10. 2015. godine. U ovoj sezoni Sliškovićeva momčad na Mokrom Docu ostvarili su 7 pobjeda iz toliko odigranih utakmica uz gol razilku 24:1.

U posljednjem kolu jesenskog djela prvenstva naša momčad gostuje u Ljubuškom kod Nk Sloge.