Pobjeda Zrinjskog u Čitluku nad Posušjem

Nogometaši Zrinjskog upisali su pobjedu u 21. kolu Premijer lige BiH. Plemići su kao domaćini dočekali Posušje na čitlučkom stadionu Bare i slavili s visokih 5:0.

Zrinjski koji je slovio za velikog favorita u ovom hercegovačkom dvoboju imao je nešto lakši posao od 35. minute kada Frane Maglica dobiva 2. žuti karton i Posušje ostaje s igračem manje.

Šest minuta kasnije Nemanja Bilbija zabija za vodstvo Mostaraca te se s 1:0 odlazi na odmor.

Početkom drugog poluvremena, Josip Ćorluka zabija za 2:0, a do kraja su još Mario Tičinović i Nemanja Bilbija, s još dva gola, postavili konačnih 5:0.

Zrinjski je ovom pobjedom pobjegao Širokom Brijegu i Borcu na 9 bodova dok je Posušje 7. sa samo tri boda prednosti od zone ispadanja.