Poskoci uspješni u Prijedoru, Ilija Jukić najbolji junior

Taekwondo klub “Poskok” iz Posušja u nedjelju 30.5. 2021. nastupio je na “Kupu ambasadora republike Koreje” u Prijedoru. Na natjecanju je nastupilo  200 natjecatelja iz 15 klubova iz Srbije i BiH. Za posuški klub nastupio je 21 natjecatelj koji su nakon velike pauze ostvarili zapažen rezultat osvojivši 20 medalja od čega 9 zlatnih, 8 srebrnih i 3 brončane.

Od 15 klubova taekwondo klub Poskok zauzeo je 3. mjesto u ukupnom poretku natjecanja, 1. mjesto ekipno u juniorima, 2. mjesto u juniorkama, 2. mjesto u kadetima, 2. mjesto u mlađim kadetkinjama i 2. mjesto u kadetkinjama. Ilija Jukić je nakon odlične tri pobjede proglašen najboljim juniorom na natjecanju.

Poskoke je vodio glavni trener kluba Petar Boban uz pratnju uprave kluba i roditelja te veliku pomoć trenerice Lucije Bašić iz tarkwondo kluba Student za koji je srebrnu medalju osvojila bivša članica posuškog kluba posušanka Ružica Crnogorac.

Ovo je bilo pripremno natjecanje za nadolazeće Državno prvenstvo a sponzor ovog natjecanja je bila Agencija Laguna na kojem se zahvaljujemo.