PSG pokazao Solskjaeru da ManUtd ipak nije za sam europski vrh

Nogometaši Paris Saint-Germaina ostvarili su veliku pobjedu na Old Traffordu, gdje su sa 2-0 (0-0) nadigrali Manchester United u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, dok je na rimskom Olimpicu domaća Roma svladala Porto sa 2-1 (0-0).

Strijelci za pobjedu PSG-a bili su Kimpembe (53) i Mbappe (60). Oba pogotka za Romu postigao je Zaniolo (70, 76), a strijelac pogotka nade za Porto bio je Adrian (79).

Pobjeda Rome

Roma je slavila u prvom susretu osmine finala Lige prvaka protiv Porta s 2:1. Mogu Rimljani žaliti što ne nose bolji rezultat na uzvrat, golom Adriana Lopeza Porto si je pružio dobru priliku u uzvratu.

a kraju ipak svi mogu biti zadovoljni. Roma je upisala pobjedu i odličnim nastupom u drugom poluvremenu pokazala je da ima što za reći u ovom dvoboju, a Porto je napravio što je i najavljivao, došao je do velikog gola u gostima. Sigurno bi u Rimu bili sretniji da su izbjegli taj gol koji je došao u 79. minuti, ali pobjeda je ono što bi moglo biti ključno.