Real svladao Inter, Rebić zabio prvijenac Liverpoolu

Real Madrid je u prvom kolu Lige prvaka na najtežem gostovanju u skupini svladao Inter pogotkom Rodryga u 89. minuti.

Bila je to utakmica s dva različita poluvremena, u prvome je puno priilika imao Inter, dok je u drugom kontrolu nad loptom preuzeo Real i prema kraju dvoboja je postajao sve opasniji. Zapaženu rolu večeras je u dvoboju Liverpoola i Milana imao Ante Rebić, koji je zabio svoj prvijenac u Ligi prvaka. Iako je Rebić bio glavni problem za domaćina, Liverpool je na kraju ipak slavio 3:2.

U drugom susretu ove skupine Atletico je odigrao tradicionalnu tvrdu utakmicu. Ovaj put s Portom u Madridu i završilo je 0-0.

U skupini A moćni i pojačani Paris St. Germain je gostovao kod Club Bruggea. Prvi puta u sezoni od prve minute su zajedno zaigrali MessiNeymar i Mbappe, no belgijska momčad je sjajno odolijevala tom atomskom napadu. Završilo je 1:1, a gol za goste nije zabila niti jedna zvijezda već Herrera.

U drugom susretu skupine A bilo je pregršt pogodaka na Etihadu, a Manchester City je bio bolji od Leipziga s 6:3.

Nakon što je dortmundska Borussija slavila u Istanbulu protiv Bešiktaša (2-1) gostujuću je pobjedu upisao i Ajax u Lisabonu protiv Sportinga (5:1) u skupini C. Nizozemci su se poigrali sa suparnikom, a igrač utakmice bio je Sebastien Haller, igrač iz Obale Bjelokosti, s čak četiri pogotka.