Remi Intera i Željezničara

Nogometašice ŽNK Inter iz Posušja i ŽNK Željezničar 2011 iz Bosanske Krupe odigrale su nerješeno 2:2 u prvoj utakmici 7. kola Druge ženske lige FBiH.

Na kišovitom i prohladnom Mokrom Docu povele su domaće nogometašice u 15. minuti preko Marije Begić, koja se priključila momčadi u drugom dijelu sezone. Gošće brzo izjednačavaju iz slobodnog udarca preko Azre Suljić u 22., da bi do odmora preokrenule rezultat golom Ajle Skalić u 31. minuti.

U drugom djelu potpuna dominacija domaćih nogometašica koje uspjevaju izjednačiti u 76. minuti, a precizna je prizemnim udarcem sa 16 metara bila reprezentativka kluba Petra Marić. Ovim golom izjednačila se na ljestvici strijelaca s Mateom Galić, koja zbog ozljede nije bila u sastavu. Sada obje imaju na kontu po šest golova.

Inter je ovim remijem zadržao vodeću poziciju s 12 bodova, odnosno s bodom više od Brotnja koje sutra igra u Livnu protiv Troglava.

Sljedeću utakmicu Inter ide u goste kod Troglava iz Livna.