“SUPER” INTER: Sedma pobjeda u nizu za Kovačevu momčad!

U odgođenoj utakmici 11. kola Prve ženske nogometne lige FBiH, nogometašice ŽNK Inter iz Posušja deklasirale su na svom terenu ŽNK Mladost iz Nević Polja sa 6:0 i došli do sedme ligaške pobjede u nizu bez primljena pogotka.

Budući kako je gostujuća ekipa ekipa na utakmicu došla sa samo devet igračica u zapisniku, nije se očekivalo ništa drugo nego nova tri boda ove jeseni odličnih Posušanki.

Povele su već u 5. minuti preko Ivane Tomić, a već u 8. prednost je udvostručila Anica Čutura. Do poluvremena domaće nogometašice postižu još jedan gol. Svoj prvijenac za klub postiža mlada i nadarena 13-godišnja Lucija Landeka.

U drugom dijelu, unatoč izmjenama i rotacijama trenera Tomislava Kovača, vidjeli smo još tri pogotka.

Igrala se 48. minuta kada Ana Grubišić postiže četvrti gol za Inter, dok drugi gol na utakmici postiže Anica Čutura u 66. minuti za 5:0. Konačnih 6:0 u 66. minuti postavila je još jedna buduća zvijezda kluba s Mokrog Doca 14-godišnja Marija Marić golom sa bijele točke.

Ovom utakmicom nogometašice Intera zaključila su odličnu sezonu. Najuspješniju u kratkoj povijesti kluba. Sa osam pobjeda i dva poraza jesenski dio sezone završile su na drugom mjestu sa 24 boda. Četiri više ima vodeći Libero iz Goražda, dok treće mjesto zauzima FK Sloboda sa 22 boda.