TENIS: Jure Dumančić osvojio Junior cup

Jure Dumančić iz Posušja pobjednik je teniskog turnira za juniorke i juniore do 18 godina koji je danas završio na terenima Sport centra Međugorje. Turnir koji je održan u sklopu sportske manifestacije ”Dani tenisa”, okupio je 30-ak tenisača iz regije Hercegovine.

Jure Dumančić do titule najboljeg došao je pobjedom u finalu nad Josipom Rajićem iz Međugorja sa 6:0 i 6:1.

U utješnom turniru prvo mjesto je osvojio Grgo Kvesić također iz Posušja, dok je najmlađa natjecateljica turnira, Sara Dodig osvojila drugo mjesto.

Pokale i medalje najboljim pojedincima turnira uručio je predsjednik Teniskog kluba Međugorje Željko Dodig.

Generalni pokrovitelj ovoga natjecanja bila je prirodna izvorska voda LEDA d.o.o. Široki Brijeg.