U POSUŠJU BILA PREKINUTA UTAKMICA: Navijači Zrinjskog pokušali oteti zastavu od Red Armyja

Utakmica između Posušja i Veleža bila je prekinuta u 80. minuti utakmica nakon što je došlo do nereda na tribinama kada su, kako se navodi, navijači Zrinjskog pokušali od Red Armyja oteti jedan transparent.

Nekolicina Ultrasa nekako je dospjela na gostujuću tribinu gdje su bile smještene pristalice Veleža od kojih su pokušali oteti transparent.

Oni u toj namjeri nisu uspjeli nakon pravovremene rekacije pripadnika Red Armyja, ali i policije.

Jedan navijač Zrinjskog utrčao je u teren i zapalio baklju, ali su ga zaštitari zaustavili u pohodu prema gostujućim navijačima.

Prekid je trajao nekih 10-ak minuta pa je susret na Mokrom Docu završio posljednji od svih u ovom kolu.

Ostaje nejasno otkud navijači Zrinjskog na današnjoj utakmici u Posušju, budući da je njihova momčad gotovao u Srebreniku gdje je uvjerljivo poražen sa 3:0.

Inače, Posušje je u ovoj utakmici slavilo rezultatom 2:1. Rođeni su preko Anđušića u petoj minuti došli u vodstvo, da bi Dadić malo kasnije izjednačio.

Domaći su sa bijele točke u 90. minuti ipak došli do velika tri boda vrijedna ostanka u Premijer ligi. Gol je postigao Gabrijel Boban.