Wales šokirao Hrvatsku u trećoj minuti sudačke nadoknade!

Hrvatski nogometni reprezentativci otvorili su kvalifikacijski ciklus za odlazak na EURO 2024 remijem, na Poljudu, u sklopu skupine D, Hrvatska je odigrala protiv Walesa 1-1 (1-0).

Hrvatska je bila puno bolja, dominirala je te povela u 28. minuti kada je strijelac bio Andrej Kramarić. Vodila je Hrvatska sve do 93. minute, kada je Poljud zašutio uslijedio izjednačujućeg pogotka Nathana Broadheada.

Na ovom je susretu, u reprezentaciji, debitirao Petar Musa koji je u 52. minuti zamijenio ozlijeđenog Marka Livaju.

U ovoj skupini D, prije utakmice Hrvatske i Walesa, Turska je u Erevanu svladala Armeniju 2-1. Autogolom Kabaka povela je Armenija, ali su potom na tursku stranu rezultat okrenuli strijelci Kokcu u 34. i Akturkoglu u 64. minuti.

Upravo je Turska idući suparnik Hrvatske u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo iduće godine. Ta se utakmica igra u utorak 28. ožujka u Bursi s početkom u 20.45 sati.