Atletico Madrid izbacio Manchester United, Benfica priredila iznenađenje

Nogometaši madridskog Atletica plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka pobijedivši u utorak na Old Traffordu domaći Manchester United s 1-0 te je španjolski prvak s ukupnih 2-1 prošao dalje.

Pogodak odluke postigao je Brazilac Renan Lodi u 41. minuti, a to mu je bio prvi pogodak u 25. nastupu u Ligi prvaka.

Nakon iznimno zabavnog remija u Lisabonu, Ajax i Benfica u utorak navečer su se sastali u Amsterdamu kako bi odigrali odlučujućih 90 minuta dvomeča osmine finala Lige prvaka. Podsjetimo, prva utakmica završila je rezultatom 2-2, a, s obzirom na stilove igre spomenutih sastava, ponovno smo mogli očekivati slično stanje na semaforu.

Međutim, dobili smo nešto sasvim drugo. Iako utakmici nije nedostajalo dinamike i dobrih prigoda, vidjeli smo samo jedan gol: gosti su minimalno slavili i prošli dalje.