Bašić teško ozlijeđen igrajući za reprezentaciju

Kvalifikacijsku utakmicu U-21 reprezentacija Švedske i BiH koja je završila rezultatom 4:0 za Švedsku obilježila je ozljeda mladog Posušanina i nogometaša Zrinjskog Ivana Bašića.

Mladi reprezentativac u 33’ minuti doživio je tešku ozljedu čemu svjedoči snimka s utakmice.

Član mostarskog premijerligaša je nakon dvoboja s protivnikom iskrenuo nogu i u padu nezgodno stao na nju što je rezultiralo bolnim krikom i grimasom na licu.

Pomoć mu je ukazivana nekoliko minuta, a onda je medicinsko osoblje iznijelo Bašića na nosilima.

Bašić je sjajno igrao za Zrinjski ove sezone koji grabi prema naslovu prvaka, odigrao je 16 mečeva za Zrinjski u Premijer ligi BiH te postigao četiri gola i upisao tri asistencije

Više informacija o težini ozljede znat će se nakon liječničkih pregleda a mi mu želimo što brži oporavak.