Binvest među najbolje četiri ekipe u Makarskoj!

Malonogometaši ekipe Binvesta nastavljaju s odličnim igrama na turniru u Makarskoj.

U drugoj četvrtfinalnoj utakmici dana slavili su protiv Botanović sladoleda s visokih 6:1.

Utakmica je ponudila čak 7 pogodaka i primjer kako se NE postupa sa vratarom kod rezultata 0:1. Naime, na odlično proigravanje Buzova na drugu stativu, Buljan je imao prazna vrata, za 1:1 i povratak Botanovića u igru u prvom poluvremenu, što je svakako protiv odličnog Binvesta – potrebno! Međutim, nije promašio – sačekao je vratara da se vrati i pokušao “složiti” lažnjak viška što je bilo dovoljno da ovaj iskoprca loptu iz praznih vrata i tako je sačuva netaknutu. Nakon toga – na terenu je samo jedan ekipa – Binvest. Poluvrijeme umjesto 1:1, 2:0 za Binvest. Početkom drugog dijela – Čutura, Galić, Kozarić, Mandurić “jedu” sladoled , dok Bajamić u 21.min postiže počasni pogodak. Sportski su stisnuli ruku i priznali poraz – a Binvest se, uz CB Camel/AŠ Kružni tok upisao na listu polufinalista!