Bogdanović tricama dokrajčio Detroit

Bojan Bogdanović odigrao je odlično u pobjedi svojih Utah Jazza, dok je Ivica Zubac imao slab učinak u porazu svojih LA Clippersa.

Utah Jazz je u Salt Lake Cityju sa 117:105 pobijedio Detroit Pistons, a Bogdanović je utakmicu završio s 18 koševa (šut iz igre 5/12, trice 4/8) pridodavši tome tri skoka i tri asistencije.

Hrvatski je košarkaš pogodio dvije važne trice za Utah u zadnjih minutu i pol igre. Detroit je u zadnjoj četvrtini uspio nadoknaditi razliku od 28 koševa i približiti se na samo četiri no to nije bilo dovoljno. Najbolji strijelac pobjedničke momčadi bio je Donovan Mitchell sa 32 ubačaja.

Jerami Grant je predvodio Pistonse sa 27 koševa, a Mason Plumlee je dodao 17 i 14 skokova.

Od Zubčevih LA Clippersa bolji su u New Yorku sa 124:120 bili Brooklyn Netsi, a Ivica Zubac je u 16 minuta na terenu zabio dva koša (šut iz igre 1/2) i upisao tri skoka.