Borussia slavila u Milanu, PSG do boda u sudačkoj nadoknadi

Nogometaši dortmundske Borussije slavili su 3:1 na gostovanju kod Milana, dok je PSG iščupao bod u šestoj minuti sudačke nadoknade u svojem dvoboju protiv Newcastlea. Radilo se o susretima skupine F, takozvane “skupine smrti” u Ligi prvaka.

Drama se događala na Parku prinčeva, gdje je Newcastle golom Alexandera Isaka iz 24. minute vodio sve do osme minute dodatka poljskog suca Szymona Marciniaka.

Tada je Kylian Mbappe iz sumnjivo dosuđenog kaznenog udarca izjednačio i ostavio PSG u igri za osminu finala.

Citiy je preokretom slavio protiv Leipiziga 3:2. U drugoj utakmici ove skupine Young Boys je u Bernu svladao Crvenu zvezdu s 2-0 i time je švicarska momčad osigurala plasman u nokaut fazu Europske lige.

Barcelona je mjesto u osmini finala osigurala pobijedivši Porto 2-1 na Olimpijskom stadionu u Barceloni.

U skupini E je sve odlučeno pobjedom Atletico Madrida 3-1 na gostovanju kod Feyenoorda u Rotterdamu i trijumfom Lazija koji je u Rimu svladao Celtic s 2-0 uz dva pogotka Cire Immobilea (82, 85).