City u pet minuta okrenuo Real, Lyon do pobjede protiv blijedog Juventusa

Nogometni klasik i najzvučniji par osmine finala Lige prvaka nije razočarao. Nakon mirnih prvih 20 minuta je utakmica buknula, a sve je kulminiralo u sjajnom drugom poluvremenu Reala i Cityja u kojem su gosti preokretom došli do 2:1 i sjajnog rezultata pred uzvrat.

Dobar posao napravio je Lyon u prvoj utakmici. Pred svojim je navijačima stigao do minimalne pobjede protiv blijedog Juventusa te osigurao dobru priliku uoči uzvratnog susreta u Torinu.

Jedan je pogodak u prvom poluvremenu bio dovoljan francuskoj momčadi koja može biti zadovoljna. S druge strane, gostujući sastav nije briljirao, pa ni stvorio pravu priliku prema protivničkom golu, iako je u završnim minutama često dolazio prema naprijed.