Cristiano Ronaldo hat-trickom odveo Real u polufinale Lige prvaka

Real Madrid je uspio stići prednost Wolfsburga od 2:0 iz prve utakmice i plasirao se u polufinale Lige Prvaka.
Kraljevi su na krilima fantastičnog Cristiana Ronalda srušili Wolfsburg s 3:0. Najbolji portugalski igrač svih vremena svojim je hat-trickom srušio snove Vukova i ponovo pomogao svom klubu kada je najviše trebalo.

Real Madridu je trebalo svega dvije minute da stigne prednost Wolfsburga od 2:0 iz prve utakmice.

U 16. minuti Ronaldo je načeo mrežu Benaglia nakon asistencije Carvajala.

Minutu kasnije ponovo na scenu stupa fantastični Portugalac. Kroos je ubacio iz kornera, a Ronaldo sjajno glavom pogađa za 2:0.

Nakon toga je Real stao na loptu, a jedina prava prilika bila je bomba Luiz Gustava, no njegov šut brani Keylor Navas.

12976744_10151021715809953_5712858909051599123_o

U 66. minuti Ramos nakon kornera puca glavom, lopta pogađa unutarnji dio vratnice i na gol crti odlazi u naručje Benaglia.

Petnaest minuta prije kraja utakmice Luka Modrić je izborio slobodan udarac na 25 metara od gola. C. Ronaldo uzima loptu, te je provlači kroz živi zid i matira vratara Wolfsburga.

Ovim hat-trickom Ronaldo je došao do 16. gola u 10 utakmica ovosezonske Lige Prvaka i učvrstio vodeće mjesto liste strijelaca.

U nastavku je i Benzema mogao do pogotka. Francuz je sam sebi izgradio priliku, sjajno pucao, ali i Benaglio je ipak morao večeras nešto obraniti.

Luka Modrić igrao je do 92. minute, dok Mateo Kovačić nije bio u Zidaneovim planovima za večerašnju utakmicu.

Real će svoga suparnika u polufinalu saznati u petak na izvlačenju u Nyonu.

U drugom dvoboju večeri Manchester City slavio je s minimalnih 1:0 protiv PSG golom De Bruyna.