Deseti gol Leke za Čapljinu

Nogometaši Širokoga Brijega bili su nadomak pobjede na Grbavici protiv vodećega Željezničara u 4. kolu Lige za prvaka, jer su vodili s 1:0 protiv Željezničara ostavivši znatno bolji dojam od prvenstvenoga lidera, međutim u sudačkom dodatku vremena domaći vratar Vedran Kjosevski pogodio je gol gostiju sa svoje polovice terena za konačnih 1:1, pa je Željezničar ipak izbjegao poraz u ovom susretu. Kapetan Širokog, Posušanin Josip Barišić odigrao je cijeli susret.

U 31. kolu 2. ruske lige Orenburg je s minimalnih 1:0 slavio na gostovanju kod Himkija te i dalje ostao na bodu zaostatka za vodećim Jenisejem. Svih 90 minuta odradio je Silvije Begić.

Nogometaši Čapljine su kod kuće remizirali s posljednoplasiranim Travnikom (1:1) u okviru 21. kola Prve lige FBiH. Drugu utakmicu zaredom strijelac za domaćine bio je Nikola Leko iz jedanaesterca. Ovo mu je bio 10 gol u prvenstvu i treći je na listi strijelaca. Od prve minute nastupio je i Dominik Begić koji je igrao do 65. minute.

nikola leko

Solin je na stadionu Uz Jadro protiv Lučkog odigrao bez golova (0:0). Cijeli susret odigrao je Tomislav Barišić. Dugopolje je doživjelo težak i neočekivan poraz kod posljednjeg Novigrada (3:0), a Ivan Milićević ponovno je bio u prvoj postavi i proveo svih 90 minuta na terenu.

U 3. HNL – Jug Croatia iz Zmijavaca slavila je s minimalnih 1:0 provi GOŠKA iz Dubrovnika i povećala prednost na pet bodova ispred Primorca. Cijeli susret odigrao je Ante Serdarušić, Zvonimir Begić je na travi bio do 82. minute, Ante Dario Stipić do 59.

Težak poraz pretrpjela je Urania na Gospinu Docu protiv Imotskog rezultatom 5:2. Luka Begić je odigrao svih 90. minuta. Netaknutu mrežu sačuvao je Luka Kukić na vratima Osijeka u pobjedi od 3:0 protiv Belišća.