HRVATSKA VEČER U NBA: Probuđeni Bogdanović najbolji, Šarić i Hezonja dvocifreni

KOŠARKAŠI Indiana Pacersa slavili su 105:101 kod kuće protiv Memphisa te došli do treće uzastopne pobjede.

Najbolji u redovima Indiane bio je naš Bojan Bogdanović koji je za 35 minuta zabio 21 koš (šut 7/12) te dodao pet skokova i jednu asistenciju. To mu je prva utakmica na kojoj je zabio više od 20 koševa još od kraja studenoga, kad je Orlandu zabio 22.

Philadelphia 76ersi upali su u mini-krizu, a noćas su izgubili na gostovanju kod Brooklyna 116:108, što im je treći uzastopni poraz.

Dario Šarić igrao je 33 minute i upisao 12 koševa, šest skokova i četiri asistencije uz izrazito loš šut 3/12. Najefikasniji igrač Philadelphije bio je Joel Embiid s 29 koševa i 14 skokova.

Orlando Magic je uvjerljivo pobijedio Lakerse 127:105, a odlični Hezonja je za 25 minuta zabio 14 koševa (šut 5/8). Phoenix je bio uvjerljiv protiv Dallasa 102:88 uz četiri koša i pet asistencija Dragana Bendera.