Fenomenalan gol Kovačevića donio pobjedu HŠK Posušje!!!

U 23. kolu 1. lige Federacije BiH, HŠK Posušje na Mokrom docu ugostilo je GOŠK Gabelu te ga pobijedio s minimalnih 1:0 a taj jedini pobjednički gol postigao je Kovačević u 73’ minuti kada je prelijepo pogodio iz daljine što mu je bio prvijenac u dresu Posušja.

HŠK Posušje pobjedom je došlo do 50 osvojenih bodova i 7. kola prije kraja i dalje se nalazi na 1. mjestu ljestvice. U sljedećem kolu Posušani idu na teško gostovanje kod Vis Simm bau.

HŠK Posušje danas je imalo inicijativu kroz cijelu utakmicu no nije stvorilo mnogo ozbiljnih prilika, u prvom poluvremenu najopasnije je zaprijetio Serdarušić u 35’ minuti kada je u situaciji 1 na 1 za malo bio neprecizan. U drugom djelu konstanti napadi su se isplatili kada je u 73’ minuti pogodio Kovačević neobranjivo iz daljine. Bio je to njegov prvijenac za Posušje za 1:0 što se ispostavilo kao konačan rezultat. Odlična vijest za trenera Ćorića je ta da njegova ekipa GOŠK-u nije dopustila ozbiljnu priliku svih 90’ minuta a loša vijest je ta da je stoper Brekalo u posljednjoj minuti susreta zaradio crveni karton te ga nema u sljedećem kolu.

HŠK Posušje: Galić-J.Barišić,Brekalo,Čolak(od 46’ Kovačević),Stipić-Landeka(C),Vranjić,Serdarušić(od 90’ Mandurić)-Sesar(od 46’ T.Barišić),Nenadić(od 46’ Buhač),Bubalo(od 83’ Glavina).

Radioposusje.ba (foto: HŠK Posušje)