U posljednjem, 15. kolu DRuge lige FBiH – Jug prije zimske stanke nogometaši HŠK Posušje poraženi su od ekipe HNK Brotnja rezultatom 2:1.

Posušje je došlo do prednosti nakon što je u 7. minuti, sigurno realiziravši jedanaesterac, pogodak postigao Nikola Leko, a domaća momčad došla je do izjednačenja u 13. minuti.

brotnjo - hsk posusje 2

Iz slobodnog udarca s desne strane dobro je šutirao Ante Čilić, čiji pokušaj krajnjim naporom zaustavlja vratar Đerek.

brotnjo - hsk posusje 4

No vratar i obrana Posušja nisu uspjeli zaustavit Fabijana Bulića koji je dobro pratio rasplet situacije i glavom poslao loptu u mrežu za izjednačenje.

brotnjo - hsk posusje 5

U nastavku utakmice obje momčadi su prikazale dobru igru, a pitanje pobjednika u neizvjesnoj utakmici riješio je Petar Primorac u 85. minuti. Primorac je bio najviši u skoku nakon nabačaja te je lijepo glavom poslao loptu u mrežu za konačnih 2:1.

brotnjo - hsk posusje 7

Iz kluba poručuju da je ovo bila jedna od turbulentnijih polusezona za klub podno Radovnja. Od poraza,posbeno su bolni oni na domaćem travnjaku, krize, ostavke trenera, pobjeda do rekorda.

Pobjede su vratile donekle mir u klub i povjerenje navijača. Iz kluba poručuju da polako, ali sigurno žele izgraditi čvrste temlje kluba i ne žele srljati u propast, jer na svojim i na tuđim greškama se uči.

brotnjo - hsk posusje 6

Iz kluba se zahvaljuju svim ljudima koji su pomogli u njegovu radu. Posebno našim djelatnicma i svim navijačima koji ih kroz cijelu godinu podržavaju u pobjedi i porazu. Također velika hvala svim sponzorima koji su pomogli u radu kluba ,a one koji nisu dio kluba pozivaju da im se priključe i pomognu dignuti klub na još jednu višu razinu.

12243120_1010871538975384_5039010239192570709_n

Prije utakmice igrači i stručni stožar su posjetili Međugorje i zahvalili se Bogu i dragoj Gospi na svom zdravlju i sreći.