HERCEGOVAČKI VINJANI 2015.: Dado Transport i S.S. Bagušić Caffe Tropicana u finalu

Deseti jubilarni turnir hercegovački Vinjani 2015. došao je do same završnice.

U prvoj polufinalnoj utakmici ekipa Tinčića povela je sa 2:0, ali u nastavku ekipa Dade Transporta uspjela je nadoknaditi taj rezultat i pobijediti sa 5:3. U drugoj utakmici večeri, revijalnoj utakmici, snage su odmjerile domaćini, ekipe Vinjani Istok i Vinjani Zapad. Utakmica je završila neriješeno (3:3), a obe ekipe su zadovoljne ovim ishodom. U trećoj utakmici večeri, drugoj polufinalnoj utakmici, sastale su se ekipe Vinjani Super Grill i . Vinjani su poveli golom Frane Duspare, ali u nastavku ekipa S.S. Bagušić Caffe Tropicana došla je do preokreta. Konačan rezultat utakmice 4:1.

U srijedu (26.8.) je finalna večer desetog jubilarnog turnira hercegovački Vinjani 2015. !

U 20 sati utakmicu za 3. mjesto odigrat će ekipe Vinjani Super Grill i Tinčići. Nakon utakmice za 3. mjesto održat će se vinjanska alka. U 22:30 odigrat će veliko finale ekipe Dado Transport i S.S. Bagušić Caffe Tropicana. Poslije finalne utakmice održat će se izvlačenje tombola. Tombole možete kupiti kod djelatnika turnira po cijeni od 2KM.

Pozivamo sve simpatizere malog nogometa također i navijače da dođu u što većem broju i da podrže svoje ekipe.