Ivan Miloš brončani na prvenstvu Hrvatske u tajlandskom boksu

Split je u subotu 2. ožujka bio domaćin prvenstva Hrvatske u tajlandskom boksu. Prvenstvo je održano na Gripama. U velikoj dvorani Gripe u jednom ringu u thai boksu  borilo se preko 130 boraca i borkinja mlađih kategorija (mlađih juniora i juniora), kao i mlađih seniora i seniora. Među njima su bili i članovi Kickboxing kluba „vitez Mile Bošnjak“ iz Posušja.

Ivan Miloš ispred kluba “vitez Mile Bošnjak” je zauzeo je treće mjesto u svojoj kategorije te osvojio broncu na ovom jakom prvenstvu.

Na istom prvenstvu predsjednik sudaca HSTB bio je i Miljenko Kutleša Roša u ulozi glavnog sudca.

Zadnje prvenstvo u tajlandskom boksu u Splitu bilo je prije osam godina, još 2016. godine. Tada je bilo devet mečeva, a sada je bilo čak 70.

Iduće natjecanje za ovaj posuški klub je 9. ožujka kada ih očekuje  prvenstvo BiH na Palama u disciplini K1.